تبلیغات
مجله ادبی هارمجیدون - با چشمانی بسته به فکر فرو رفته بودم...
هار مجیدون
صفحه اصلی
آثارتان را به این آدرس بفرستید mr.alipour@gmail.com

حجت بداغی   و   میثم علیپور 


وب مستر

آثار منتشره (73)
هنرمندان (23)


آرشیو موضوعی

آخرالزمان (17)
داستان (14)
اندیشه (9)
شعر (18)
کتابخانه (14)
هنرمندان (1)


ماهنامه

مرداد 1384 (4)
تیر 1384 (53)
خرداد 1384 (22)
اردیبهشت 1384 (8)
فروردین 1384 (3)
اسفند 1383 (6)


صفحات


لینک ها

یوسف علیخانی
مجله ی ادبی رواق
فرشید جوانبخش
فرزانه مرادی
بی بی سی پرسین
مانیها
فروهر
ادب فرمت
مجله ی شعر
کتابلاگ
لیلا صادقی
پندار
کافه کلمه
والس ادبی
همهمه
پارسیک
آلتاویستا
msn
یاهو
گوگل

آمار هارمجیدون

بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل بازدید ها :
كل نظر ها :
كل مطالب : 

 با چشمانی بسته به فکر فرو رفته بودم...

علی اخگربا چشمانی بسته به فکر فرو رفته بودم...

    

    شاعر رفت.

    چندی پیش، روی تخت سپید  بیمارستانی که دور از تصورماست؛ علی اخگر شاعر بیست و هفت ساله مان از خواب هفت ماهه ای که موجب عذاب نزدیکانش بود به در آمد و   به خواب همیشگی اش فرو رفت. این هجران  داغی بود بر سینه ی ادبیات جوان ما.

    ...

با چشمانی بسته به فکر فرو رفته بودم...

    

    شاعر رفت.

    چندی پیش، روی تخت سپید  بیمارستانی که دور از تصورماست؛ علی اخگر شاعر بیست و هفت ساله مان از خواب هفت ماهه ای که موجب عذاب نزدیکانش بود به در آمد و   به خواب همیشگی اش فرو رفت. این هجران  داغی بود بر سینه ی ادبیات جوان ما.

    14 تیر ماه  به همین مناسبت در فارسان (استان چهار محال و بختیاری) مراسم بزرگداشت این شاعر جوان ایرانی ست. " اولین یادمان علی اخگر " که عنوان این مراسم است ،  به همراه همایش " شعر امروز ایران " قرار است در چارمحال بختیاری با حضور شاعران و دوستان علی اخگر برگزار گردد. 

    پویا عزیزی ، دبیر هیات بزرگداشت اعلام داشت : 14 تیرماه 1384 در سالن  غدیر شهرکرد  جلسه ی بزرگداشت علی اخگر با کمک انجمن شعر رودکی شهر فارسان برگزار می گردد.

    این مراسم که قرار است با سخنرانی و شعر خوانی شاعران و اندیشمندان ایرانی همراه باشد می تواند نقش مهمی بر هنر شهرستان فارسان داشته باشد. " همایش شعر امروز ایران " برنامه ایست که در کنار مراسم علی اخگربرگزار گردیده و بنا به اعلام پویا عزیزی(دبیر بزرگداشت علی اخگر) : علی باباچاهی، هرمز علیپور، علیرضا بهنام ، پگاه احمدی ، حافظ موسوی و جمعی دیگر از بزرگان ادب فارسی از میهمانان این همایش هستند.

 

با چشمانی بسته / به فکر فرو رفته بودم / به روزهای رفته / به روزهایی که هیچ چیز به خاطر ندارم
و نمی دانم چرا در بستر بیماری به سر می بردم / تو بگو چرا؟

 

 

 

 

 

 

کلید واژه های این متن ادبی :  خبر – شعرخوانی – علی اخگر- مجله ی ادبی هارمجیدون-پایگاه مجازی ادبیات جوان-ایرانیان فارسی زبان


"مجله ی ادبی    هارمجیدون         پایگاه مجازی نویسندگان و شاعران  و متفکرین جوان ایرانیست     . شعر و داستان و نقد ادبی وآثار ادبیات جوان ایران     . هارمجیدون قصد دارد تا در فضای نت به این مهم بپردازد.  موسسان هامجیدون     مجله ی ادبی    هارمجیدون         پایگاه مجازی نویسندگان و شاعران  و متفکرین جوان ایرانیست     . شعر و داستان و نقد ادبی وآثار ادبیات جوان ایران     . هارمجیدون قصد دارد تا در فضای نت به این مهم بپردازد.  موسسان     هامجیدون"مجله ی ادبی    هارمجیدون         پایگاه مجازی نویسندگان و شاعران  و متفکرین جوان ایرانیست     . شعر و داستان و نقد ادبی وآثار ادبیات جوان ایران     . هارمجیدون قصد دارد تا در فضای نت به این مهم بپردازد.  موسسان هامجیدون